سلام، وارد شوید!
 هشدار
×
شما در حال حاضر آفلاین هستید!

سوالات پر تکرار فروشندگان

آیا فروش در تکاران واقعا رایگان است؟
فروش تمام محصولات و خدمات در فروشگاه تکاران، برای همگان بصورت رایگان و بدون کارمزد صورت می‌گیرد
نکته: فروشندگان تکاران، خود مسئول پرداخت مالیات کالاها و محصولات خود می‌باشند و تکاران مسئولیتی در قبال پرداخت مالیات فروشنده‌گان قبول نمی‌کند و هزینه ای نیز برای این کار دریافت نمی‌کند.
چگونه می‌توانم در تکاران فروشنده شوم؟
با نصب اپلیکیشن Techaran Business موجود در پایین صفحه اصلی وبسایت و یا فروشگاه بازار، مایکت و سیب اپ می‌توانید اقدام به ثبت‌نام به عنوان فروشنده تکاران کرده، فیلم آموزشی کوتاه نحوه فروش در تکاران را تماشا کرده،‌ با قوانین فروش در تکاران آشنا شده و محصولات خود را بصورت رایگان در تکاران به فروش برسانید و شبکه فروشتان را گسترده تر کنید.
آیا هر کالایی را می‌توانم در تکاران به فروش برسانم؟
خیر، لیست کالاهای ممنوعه را می‌توانید در بخش حقوقی، صفحه کالا های غیر قابل فروش مشاهده نمایید. درصورتی که چنین کالاهایی را ثبت کنید، این کالا ها از لیست محصولات شما حذف خواهد شد و تایید نمی‌شوند.
چگونه فروش محصولاتم در تکاران را بیشتر کنم؟
به منظور افزایش فروش محصولاتتان در تکاران می‌توانید از سرویس Techaran Advertising استفاده کرده، کالای خود را بصورت انبوه و یا در میان مشتریان خاص تبلیغ کنید و فروش خود را افزایش دهید همچنین پایین بودن قیمت ارسال کالا (و یا مثلا ارسال رایگان کالاهای بالای ۲۰۰ هزار تومان) و تخفیف های شما می‌تواند در افزایش فروش شما تاثیر قابل توجهی داشته باشد.
خانه سبد‌خرید علایق حساب